Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy kombi servisi tarafından sunulan petek temizliği hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Petek temizliği nasıl yapılır? Petek temizliği neden önemli gibi birçok konuya değineceğiz. Petek temizliği neden yapılmalıdır? Peteklerin içerisinde biriken tortu ve pisliklerin temizlenmesiyle dışarı atılma işlemidir. Bu işlemlerin düzenli bir şekilde yapılması öngörülür. Bakımı yapılmayan peteklerin içerisinde zamanla; balçık, korozyon, çamur ve kireç gibi birçok atık birikir. Biriken bu atıklar, petekleri tıkamasıyla beraber verimin düşmesine ve de faturaların yüksek gelmesine neden olur.  Yapılan temizlik sonrasında, petek içerisindeki suyun sirkülasyonu düzelir ve suyun akışı istenilen seviyeye ulaşmış olur. Bu sayede; verim en yüksek seviyeye ulaşır. Peteklerin temizlenmesi ile faturalarda %30 oranında tasarruf sağlanmış olunur.

Petek Temizliğinin Önemi

Kullanılan tüm peteklerin zaman içerisinde bakıma ihtiyacı olur ve servis konusunda kararsız kalınabilir. Arnavutköy kombi servisi bu konuda imdadınıza yetişiyor. Bünyesinde bulunan tecrübeli elemanları ile sizlere en iyi hizmeti vermeye özen göstermektedir. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan peteklerin temizlenmesi ile gerekli olan ısıya ulaşmış olur. Kombilerin önemi her ne kadar büyük olsa da, peteklerin önemi de o kadar önemli bir yere sahiptir. Kış aylarında odaların istediğimiz ısıya ulaşmadığını fark ederiz ancak bu konuda ne yapılması gerektiğini birçok insan bilmez. Eğer bu şekilde kullanmaya devam ederseniz; ortam istediğiniz ısıya ulaşmadığı gibi yüksek faturalar ödemeye devam edersiniz. Bu sorunun tek sebebi petek temizliğinin düzenli bir şekilde yapılmamış olmasıdır. İçerisinde biriken kirler tıkanmalara yol açar, fazla enerji kullanmaya başlamasına rağmen istediğiniz ısıyı bir türlü yakalamanız mümkün olmaz. Petek temizliği hem yeterli ısıya ulaşmak için hem de tasarruf açısından çok önemlidir.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılması Önerilir?

Ülkemizde kombi kullanan birçok insan, bu işin masraflı olduğunu düşündüğünden dolayı, petek temizleme işini sürekli olarak erteleme durumunda kalır. Oysaki faturalara yansıyan fazla enerji tüketimi; petek temizleme ücretinden çok daha fazlaya mal olur. Petek temizleme ücreti ne kadar? Bu sorunun cevabı; Arnavutköy kombi servisi tarafından belirlenmektedir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Arnavutköy Kombi Servisi Güvencesi İle Petek Temizliği

Arnavutköy Kombi Servisi Güvencesi İle Petek Temizliği

  • Petek vanası üzerinden suyun sızması, sızan bu suyun kirli ya da paslı olması
  • Peteklerin bazı kısımları ya da tamamı ısınmıyorsa
  • Faturalarınız üzerinde artış meydana geldiyse
  • Kombiden daha önce duymadığınız seslerin gelmesi
  • Kombi bakımlarının yapılmasına rağmen hala yeterli ısıya ulaşamadıysa
  • Kombi filtre üzerinde meydana gelen toz, çamur ve benzeri kirlerin oluşması

Gibi nedenler mevcutsa, petek temizliğinin yapılması gerekir. Arnavutköy kombi servisi birimimizden bu konu hakkında destek alabilirsiniz. Petek temizliği ile belirtilen sorunlar ortadan kalkacak, fatura değerleriniz de normale dönmüş olacaktır. İletişim sayfamız üzerinde yer alan numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServis Çağrı Merkezi