Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar kombi servisi ihtiyacı olan kişilerin en çok merak ettiği konu; ilgili servisin güvenilir olup olmadığıdır. Kombi servislerinin görevleri; kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi petek temizliği başta olmak üzere birçok konuda hizmet verirler. Kombilerin güvenli bir şekilde kurulum ve kullanım işlemlerinin ayarlanması servis tarafından gerçekleşir. Kombi servislerinde çalışan kişiler; alanlarında uzman teknisyenlerden oluşur, güvenliğiniz için en iyi hizmeti sunarlar. Bağcılar kombi servisi seçiminde, bu gibi durumlara çok dikkat etmeniz gerekir.

Kombi cihazlarının hassas yapıya sahip olmaları nedeniyle, ortaya olası sorunların çıkmaması adına kombi servisi seçimi konusunda güvenilir kişilerle çalışmanızı öneririz.

Kombi Servisinin Görevleri Ve Sorumlulukları

Kombi servisinde görevli olan kişiler, müşteriden gelen şikayetleri dikkatli bir şekilde dinlemek ve bu şikayetleri gidermek ile sorumludurlar. Kombi servis çalışanları görevlerini yerine getirirken, müşterilerin isteklerini de göz önünde bulundururlar. Kombi tamiri ile birlikte; bakımları servis tarafından yapılır. Değiştirilmesi uygun görülen parça ve işçiliklerin garanti kapsamında olduğunu da belirtmek isteriz. Bağcılar kombi servisi konusunda yardıma ihtiyacı olan müşterilerin, en hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak için ilgili telefon üzerinden servise ulaşmaları yeterlidir. Bağcılar kombi servis çalışanlarının görevleri aşağıdaki gibidir.

  • Kombi bakımı
  • Kombi petek temizliği
  • Kombi tamiri ve kombi arızaları ile ilgili destek
  • Kombi yedek parça değişimi

Hizmet konusunda bir sorun olmadığı gibi verilen hizmeti de hızlı bir şekilde yerine getirme zorunluluğu bulunur. Tamir ve bakıma ihtiyacı olan kombilerin onarımı; 24 saat içerisinde gerçekleşip,müşteriye teslim edilmesi gerekir.

Bağcılar Kombi Servisi Hakkında Bilgiler
Bağcılar Kombi Servisi Hakkında Bilgiler

Kombi Bakımı Ve Kombi Tamiri

Kombi servisi, genel anlamda kombi tamiri ve kombi bakımı konusunda hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler ile kombilerin verimliliği arttırılır, daha uzun bir süre sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır. Bakıma ihtiyacı olan kombilerin bir an önce bakımlarının yapılması şarttır. Bakımlarının aksatılması ile daha büyük sorunların ortaya çıkabileceği unutulmamalıdır. Belli aralıklar ile kombi bakımı yapılmalı ve en ufak bir sorunda servis ile teması geçilmesi gerekir.  Kombi bakımı nasıl yapılır?

  • Kombi içerisinde bulunan kirli su boşaltılır
  • Genleşme tankının basıncı kontrol edilir
  • Yanma haznesinin temizliği sağlanır
  • Kombi ateşleme mekanizması gözden geçirilir

Gerekli işlemlerin ardından ateşleme sistemi kontrol edilir ve fan testi gerçekleştirilir. Bununla birlikte son kontroller sağlanır ve müşteriye teslim edilir. En çok merak edilen konulardan biri de; kombi servis ücretleridir. Kombi servis ücretleri sanıldığının aksine oldukça uygundur. Değişmesi gereken parça durumuna bağlı olarak fiyat farklılık gösterecektir. Kombi servis fiyatları konusunda en sağlıklı bilgiye servis üzerinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bağcılar kombi servisi konusunda bir ustaya ihtiyacınız varsa; tek yapmanız gereken ilgili numaralardan bize ulaşmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servis Çağrı Merkezi