Eyüp Kombi Servisi Hakkında

Eyüp Kombi Servisi

Kombi bakımı yılda 2 kez olmak kaydı ile yapılması gerekli olan cihazlardan biridir. Özellikle kombi bakımı kış ayları gelmeden ve yaz aylarının başlarında olmak üzere gerekli bakımlarının yapılması öngörülür. Kombi bakımlarının bu dönem içerisinde yapılmasının birden fazla nedeni vardır. Kombilerin kış aylarında daha uzun süre ve daha fazla çalışacağından, gerekli bakımlarının yapılması uygun olur. Bu dönemler içerisinde sunulan kampanyalardan faydalanarak cihaz bakımlarını bir nebzede olsa daha ucuza yaptırma şansınız bulunuyor. Eyüp Kombi Servisi tarafından sunulan kampanyalardan yararlanmak için lütfen bizi arayın.

Havaların soğuması ile birlikte kullanıcılar; bu uzun dönem içerisinde cihazlarını sorunsuz bir şekilde kullanmak ister ve her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayı da istemezler. Bu yüzden kış başlarında gerekli bakıma önem veren birçok kişinin olduğunu da belirtmek isteriz. Bunun nedeni ise; 6 ay süre ile durmadan çalışması öngörülen bu cihazların arıza açma ihtimali yaz sezonuna göre daha fazla olmasıdır. Bakımsız bir kombi ile kışa başlarsanız; cihazınız arıza verebilir ve arıza vermesiyle birlikte bir süre soğukta kalmanız kaçınılmaz olur. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için mevsim öncesi gerekli bakımların yapılmasına özen göstermenizi tavsiye ediyoruz. Bakım işlemlerini Eyüp Kombi Servisi aracılığı ile garantili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eyüp Kombi Servisi

Eyüp Kombi Servisi

Kombi ve petek bakımlarının zamanında yapılması; olası arızaların ortaya çıkmasının önüne geçer. Bu bakım işlemlerinin yapılması ile %5 ve %10 oranında tasarruf etmenizi sağlar. Doğalgaz faturaları ile başı dertte olan birçok insan; bakımlarını aksatan kişilerden oluştuğunu söylemek isteriz. Bakımsız kombiler, yeterli düzeyde çalışamayacakları için istenilen verimi sunması da imkansız olur. Eğer cihazınız bakımlı olursa; verimlilik konusunda her hangi bir sorun çıkmayacak ve ısınma konusunda da içiniz rahat olacaktır. Bu demek oluyor ki; daha az yakıt ile daha fazla ısınma..

Kombi Bakımında Yapılması Gerekenler

Kış öncesi kombi bakımları nasıl yapılır? Eyüp Kombi Servisi bu konuda gerekli bakımların yapılmasını öneriyor. Kombi bakımları sırasında cihaz üzerinde bir arızanın olup olmadığı kontrol edilir. Cihaz üzerinde bulunan parçalar gözden geçirilerek, ileride arızaya neden olacak parçaların olup olmadığı titiz bir çalışma ile kontrol edilir. Sorunlu parçalar yenisi ile değiştirilir ve bu sayede olası arızaların önüne geçilmiş olunur. Kombi içerisinde bulunan parçaların bakım ve temizlik işlemleri yapılır ve bu işlemlerin yapılması ile cihazınız daha verimli bir şekilde görevini yerine getirecektir. Gerekli filtre temizliği ve değiştirilmesi öngörülen parçalar yenisi ile değiştirilir. Kombinin hava basıncı, su sızdırma durumu ve genleşme tankı kontrol edilir. Kısaca kontrol edilmesi gerekli olan tüm sistem gözden geçirilerek müşteriye en iyi şekilde sunulur.

Petek bakımlarının da önemi büyük olduğundan, petek içerisinde bir tıkanma olup olmadığı kontrol edilir. Eğer bir tıkanma saptanırsa; gerekli işlemler sağlanır ve müşteriye bilgi verilir. Yapılacak bu işlemler sayesinde; kış boyu rahat bir kullanım gerçekleştirmiş olursunuz.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?