Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi - Kombi Tamirim

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi kombi kullanıcılarının bilmesi gereken bazı temel bilgiler yer alır. Kombi kullanmak, bu bilgilere sahip olmak demektir. Sadece bu cihazları kullanıp hiçbir şey yapmadan onlardan performans beklemek mümkün olmaz. Kombinin konumlandırılacağı alanın durumu oldukça önemlidir. Çünkü evin sağlıklı bir şekilde ısınması ve güvenliğiniz için gerekli ayarların çok iyi yapılması gerekir. Peki, kombi nereye konumlandırılmaz? Alev almasına olanak sunan; yatak odaları, malzeme deposuna ve oturma odası gibi yerlerde bulunması sakıncalıdır. Bu gibi yerlere konumlandırılması mümkün değildir. Açık alana yakın yerlerde bulunması uygun görülür. Açık balkonda kombiyi konumlandırmak sağlıklı olmayacağı için böyle yerlerde koruma dolaplarının olma zorunluluğu bulunur. Korumalı dolap içerisinde kombiyi balkona konumlandırabilirsiniz. Eğer korumalı dolap olmadan balkona kurmak isterseniz; olası tehlikelere kapı açmış olmanın yanı sıra hava şartlarından etkileneceği için çeşitli arızalar ortaya çıkacaktır. Gaziosmanpaşa kombi servisi ile iletişime geçerek, kombi kurulumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi – Kombi Tamirim

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi – Kombi Temizliği

Kombi temizliği konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişi sayısı oldukça fazladır. Kombi temizliği nasıl yapılır ve neden önemlidir? Evlerinizde bulunan diğer elektronik cihazların temizliği nasıl düzenli bir şekilde yapılıyorsa, aynı titizlikle kombi temizliğinin de yapılması gerekir. Düzenli bir şekilde yapılan kombi bakımı ve temizliği, güvenliğiniz için ve enerji tüketimi açısından oldukça önemlidir. Kış mevsimi öncesi yapılması gereken bakımlar:

Gerekli kontrol ve bakım esnasında suyun ısınma derecesi, peteklerin ısınma durumu kontrol edilir. Yeterli ısıya ulaşılamıyorsa, arıza tespit edilir ve sorun bir an önce ortadan kaldırılır.

  • Kombinizin su sızdırmazlığı kontrol edilir
  • Kombi içerisinde bulunan toz ve kir temizlenir
  • Gerekli kontroller sağlanır ve bağlantılar tek tek kontrol edilir
  • Kombi baca temizliği yapılır
  • Kombi su basıncı kontrolü sağlanır ve gerekli ayarlar yapılır

Tüm bu işlemler Gaziosmanpaşa kombi servisi tarafından gerçekleştirilir.

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi – Kombi Arızası

En çok şikayet aldığımız konu ise; kombim ısıtmıyor neden? Eğer kombiniz size yeterli ısıyı sağlayamıyorsa; termostat ve gerekli parçaların kontrolü sağlanmalıdır. Petekler üzerinde bulunan vanaların açık olup olmadığını kontrol edin. Bu vanaların kapalı olması; sıcak suyun dolaşmasına engel olacağından, ısıtma sorunu ortaya çıkacaktır. Sıcak suyunuzun ayarı yüksek ve buna rağmen petekler yeterli ısıyı sunamıyorsa, bunun farklı nedenleri olabilir. En bilindik nedeni ise; peteklerin tıkanmış olmasıdır. Bu durumda petek temizliğinin yapılması gerekir ve bu temizlik ile birlikte sorun devam ederse; arızanın nedeni kombi olabilir. Kombi arızası hakkında hizmet almak isteyen müşterilerimiz, kombi servisi birimimiz ile temasa geçmeleri gerekir. İşinde uzman teknisyenlerimiz, en kısa süre içerisinde sorunu giderip, kombinizi ilk günkü haline tekrar geri döndüreceklerdir.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?