Kombi Bakımı Garanti Kapsamında Olur Mu

Kombi Bakımı Garanti Kapsamında Mı?

Kombi bakımı garanti kapsamında mı? En çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Kombi kullanıcıları, cihazlarının bakımlarının nasıl yapılacağını ve garanti kapsamının geçerli olup olmadığını merak ediliyor. Kombi ve içerisinde bulunan parçaların tamamı garanti kapsamı içerisinde yer alır. Ancak, kombinin markasına bağlı olarak garanti süresi farklılık gösterebilmektedir. Yeni bir cihaza sahip olduktan sonra düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması ve bu duruma bağlı olarak ömrünün uzun olunması sağlanır. Eğer kombiniz garanti kapsamında ise; içerisinde bulunan tüm parçalar garantiye girer. Periyodik bakımlar için aynı şeyi söylemek mümkün değildir.

Kombi Bakımı Garantiye Girer Mi?

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi periyodik bakımlar garantiye girmemektedir. Cihazınızın arızalanması durumunda ücretsiz olarak yaptırmanız mümkündür. Kullanmakta olduğunuz kombilerin bakımları oldukça önemli ve aynı şekilde servisin önemi de burada devreye girmektedir. Kombilerinizin periyodik bakımlarını aksatmanız ile birlikte çeşitli arızaların ortaya çıkacağını göze almanız gerekir. Sadece çeşitli arızalar değil aynı zamanda cihazınızın da ömrü kısalacaktır. Buna bağlı olarak faturaların yüksek geleceğini de unutmamanız gerekir. Cihazınız ne kadar bakımlı ise o derece performansı çalışır ve daha az fatura ödersiniz.

Kombi Bakımı Garanti Kapsamında Mı

Kombi Bakımı Garanti Kapsamında Mı?

Düzenli bakımlarının yapılmaması ile birlikte kombi üzerinde bulunan fitreler tıkanacak ve istemiş olduğunuz ısıya ulaşamayacaksınız. Bu durum hem az ısınma hem de yüksek fatura demektir. Bu durumu göz önüne bulundurarak gerekli olan periyodik bakımları aksatmadan yaptırmanız gerekir. Burada önemli olan detay; bakımı yapacak olan servisin bu konudaki tecrübesi önemlidir. Her önüne gelen servisten yardım almak yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Kendini kanıtlamış, güvenilir servislerden yardım almaya özen gösterin.

Kombi bakımı garanti kapsamında mı? Sorunuza detaylı bir şekilde yer verdik. Bu konuda merak ettiklerinizi servisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul acil kombi servisi olarak hizmetimize devam ettiğimizi hatırlatmak isteriz.

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?