Kombi Modelleri

Kombi Modelleri Ve Özellikleri

Kombi Modelleri Nelerdir? Bu yazımızda kombi çeşitlerini sizler için bir araya getirerek karşılaştırma yapacağız. Bununla birlikte kombi özellileri hakkında bilgileri ele alacağız. Kombi satın almadan önce bazı detayları çok iyi bilmeli ve neye göre seçim yapılması konusunda yeterli bilgiye sahip olmanız gerekir. Bu konuda herhangi bir tecrübeniz ya da yeterli bilginiz yoksa en yakın servisten destek alabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilir konuyla ilgili yardım alabilir ve hatta personellerimiz yerinize gelerek daha detaylı bir inceleme yapabilir. Evinize veya iş yerinize uygun kombi seçimi servisimiz tarafından yapılır.

Kombi çeşitleri kendi aralarında farklı özellikleri sundukları gibi ortama uyum sağlamaları da ekstra özelliklerden biridir. Kombiler; bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak sıralayabiliriz. Son günlerde farklı modellerle karşımıza çıkan bu cihazlar yeni özellikler ile kendisini göstermeye başlıyor.

Kombi Modelleri Ve Özellikleri

Kombi Modelleri Ve Özellikleri

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Daha önceki yıllarda kullanılan bacalı kombiler neredeyse tarihe karışmak üzere olduğunu söylemeliyiz. Bunun en büyük nedeni ise; güvenlik bakımından yeterli olmamasıdır. Bu yüzden bacalı kombileri pek tavsiye etmiyoruz. Hermetik kombiler ise; güvenlik bakımdan oldukça iyi ve kullanıcı sayısı da oldukça fazladır. Fiyat bakımından da oldukça uygun olduğunu görmek mümkün.. Fiyat konusunda herhangi bir sıkıntı bulunmuyor diyorsanız size yoğuşmalı kombi modelini öneriyoruz. Diğer modellere göre kurulumu daha maliyetli bir cihazdır. Ancak, en az enerji harcayan cihazın bu olduğunu da söylemek isteriz. Diğer rakiplerine kıyasla %30 civarında enerji tasarrufu yapmaktadır.

Hem uzun ömürlü olsun hem de tasarruf bakımından kullanıcısı üzmesin diyorsanız yoğuşmalı kombi modelini seçmek sizin için artı bir durum olacaktır. İlk başlarda kurulum vs. dahil fazla ödeyebilirsiniz ancak ileriki dönemlerde tasarruf bakımından verdiğiniz zahmete değecektir. Kombi Modelleri hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?