Kombim Su Akıyor Ne Yapmam Gerekir

Kombim Su Akıtıyor Ne Yapmam Gerekir?

Kombim su akıtıyor sorunu ile servise başvuru yapanların sayısı bir hayli fazla.. Dönem dönem bu gibi sorunlarla karşılaşan kişilerin olduğunu söylemek gerek. Kombi arızaları her zaman karşımıza çıkar, burada önemli olan bu arızaların ne kadar sıklıkla çıkıyor olmasıdır. Sürekli arıza veren bir cihazın normal olmadığını da söylemek isteriz. Eğer, sürekli arızalanmaya yatkın bir cihazınız varsa; altında yatan neden araştırılmalı ve sorun tespit edilmelidir. Kombi su akıtması problemi birçok kullanıcının başına gelen sorunlardan biridir. Kombi neden su akıtır? Gelin hep birlikte inceleyelim..

Kombi Neden Su Akıtır?

Kombim su akıtıyor diyorsanız öncelikle su basıncının kontrol edilmesi gerekir. Eğer fazla su bastığınızı düşünüyorsanız; bu durumda da su akıtması gayet normaldir. Mekanik aksamlarda kırılma ve benzeri arızaların ortaya çıkması sonucu ve bakımsız kalmasıyla birlikte su akıtması görülebilir. Kısaca bu durumun birden fazla nedeni olabilmektedir. Suyun nereden ve nasıl akıttığı önemli olduğu gibi parçanın gözden geçirilmesi gerekir. İlgili parçanın tespiti ile değişim işlemi yapılır ve sorun ortadan kaldırılır.

Kombim Su Akıyor

Kombim Su Akıtıyor

Kombim su akıtıyor gibi şikayetiniz varsa öncelikle bir servisten yardım almanız doğru olacaktır. Uzman yardımı almadan bu sorunu çözmeniz imkanız olabilir ve aynı zamanda yapacağınız olası bir yanlışında önüne geçmiş olursunuz. Yerinde arıza tespiti yapacak olan servis görevlisi konu hakkında sizi bilgilendirecektir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi kombinin su akıtması oldukça kapsamlı bir sorundur. Cihazınız kontrol edilmeden net bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

Kullanıcının bu durumda yapacağı tek işlem doldurma musluğunu kontrol etmesi olacaktır. Doldurma musluğu açık konumda ise kapalı konuma getirilmesi gerekir. İlgili muslukları kapattıktan sonra en yakın servisi aramalısınız ve servis gelene kadar her hangi bir müdahalede bulunmak oldukça tehlikelidir. Kısaca süre içerisinde gelecek olan servis arızaya müdahale edecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?