Şişli Kombi Servisi

Kombim Suyu Isıtmıyor Neden Olabilir?

Kombim suyu ısıtmıyor nedeni ne olabilir? Sorusuna cevap arayanların bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Sizde kombim su ısıtmıyor diyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiren kombiler, belli bir dönem sonra arızalanır ve farklı sorunlarla karşınıza çıkabilir. Daha uzun ömürlü ve sağlıklı olmasını istiyorsanız; kombilerin bakımını aksatmamak çok önemlidir. Bakımlı kombiler; bakımsız kombilere oranla çok daha uzun ömürlü olup, sorunsuz bir şekilde görevlerini yerine getirirler. Kombiniz sürekli olarak sorun çıkarıyorsa, bunun en büyük nedeni bakımsız oluşudur.

Bir kombinin başına gelebilecek en kötü sorunlardan biride ısıtmama sorunudur. Kombim suyu ısıtmıyor bu durumda ne yapabilirim diyorsanız, yapmanız gereken ilk işlemin uzmandan yardım almak olacaktır. Çünkü bu sorunun birden fazla nedeni olabildiği gibi çözüme kavuşturulması da uzmanlık gerektirmektedir.

Sultangazi Kombi Servisi

Kombim Suyu Isıtmıyor, Kombi neden suyu ısıtmaz?

Kombim Suyu Isıtmıyor

Kombi suyu ısıtmıyor ise; aşağıdaki seçenekleri gözden geçirebilirsiniz..

  • Akış türbünü arızalı olabilir,
  • Kombi sersörü arızalanmış olabilir,
  • Anakart arıza görmüş olabilir,
  • 3 yollu arızası
  • Akış şalteri arızalı olabilir,

Gibi seçenekler ilk göze çarpan nedenler arasında yer alıyor. Bu durum karşısında sizin yapabileceğiniz pek bir şey bulunmadığı için servisten yardım almanız gerekecek. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz sorunlar, işinde uzman olan kişilerin çözebileceği problemlerdir.

Yukarıda sadece 5 adet seçeneğe yer verdik. Ancak, farklı sorunlara bağlı olarak kombi suyu ısıtamıyor olabilir. Gerekli incelemenin ardından sorun tespit edilecek ve hızlı bir şekilde sorun ortadan kaldırılacaktır. Suyu istenilen sıcaklığa getiremeyen bir cihaz işe yaramadığı gibi en büyük sorunlardan biridir. Kombinin en önemli görevlerinden olan su ısıtmak, bazı durumlarda bu işlevini yerine getiremez.. Hal böyle olunca servis çalışanları tarafından kontrol edilmesi gerekir.

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?