Ortaköy Kombi Servisi Hakkında

Ortaköy Kombi Servisi

Kombi denince akla ilk gelen sıcak su ve bununla birlikte ortamın sıcaklığının sağlanması diyebiliriz. Kombiler zamanla hata verir ve birçok şikayeti beraberinde getirir. En çok aldığımız şikayetlerin başında ise; kombim su akıtıyor, kombim ısıtmıyor, kombim arızalandı, kombim çalışıyor musluktan sıcak su gelmiyor ve kombim çalışmıyor gibi şikayetler olduğunu söylemeliyiz.

Kombi Çalışmasına Rağmen Sıcak Su Gelmiyorsa

Diğer bir şikayet ise musluklardan sıcak suyun gelmemesidir. Kullanmakta olduğunuz kombinin arızalanması sonucu sıcak suyun akmaması gayet normal bir durumdur. Kombi çalışıyor, petekler ısınıyor ancak musluklardan sıcak su gelmiyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Başlıca nedenlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Ortaköy Kombi Servisi

Ortaköy Kombi Servisi – kombim su akıtıyor, kombim ısıtmıyor, kombim arızalandı, kombim çalışıyor musluktan sıcak su gelmiyor ve kombim çalışmıyor

  • Kombi tarafından ısıtılan su musluklara ulaşmadan kalorifer sistemine takılıyor olabilir. Bu sorunun ortaya çıkma nedeni 3 yollu vana arızasından dolayı olduğu bilinir ancak farklı arızaların da olacağını unutmamak gerekir.
  • Sıcak su borusuna farklı bir yerden soğuk suyun karışmasıyla bu arıza görülebilir.
  • Kombinin arızalanmasıyla bu ve benzer sorunlar ortaya çıkabilir.

Sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız; Ortaköy kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Su Akıtma Sorunu

Kombim su akıtıyor problemi sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Kombi su akıtıyor ise; bu durumun birden fazla nedeni olabilir. Bu sorun ile karşı karşıya kalan kullanıcılar, kombi su basıncını kontrol etmesi gereklidir. Eğer kombinin su basıncı 2 barın üzerinde ise fazla suyu atması normal olarak karşılanır. Su basınç ayarlarından basıncı normal seviyeye çekerek bu sorunu çözebilirsiniz. Su akıtmasının diğer nedenler ise; su vanasının ve genleşme tankının arızalanması gibi durumlardan da ortaya çıkacağını söylemek isteriz. Böyle bir durumda Ortaköy kombi servisi birimimizi aramanız gerekecek.

Kombi Yanma Esnasında Patlama Problemi

Bu duruma çok sık rastlanmasa da bazı dönemler karşımıza çıkabiliyor. Kombi yanma esnasında patlama yapıyorsa bir an önce servise başvurmanız gerekir. Kombi patlama sesi ile birlikte yanma işlemi gerçekleştiriyorsa; cihazın incelenmesi ile kesin karara varılabilir. Ortaya çıkan sorunun tespiti Ortaköy kombi servisi tarafından gerçekleştirilip, sorun en kısa süre içerisinde giderilecektir.

Kombi Ateşleme Yapmıyor

Kombi ateşleme yapmıyor ise öncelikle gerekli kontrolleri sağlamanız gerekir. Sorun devam ediyorsa, gazın olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Gaz vanalarını yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz ya da bölgenizde bulunan çalışmadan dolayı evinize gaz gelmiyordur. Gaz olmasına rağmen ateşleme konusunda sorun yaşıyorsanız Ortaköy kombi servisi bu konuda size hızlı hizmet sunabilir. Eğer sorun düşündüğünüzden daha büyük gibi duruyorsa, bira an önce servisimiz ile temasa geçmenizi öneririz.

Be the first to comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHEMEN ARA 0212 667 06 71
× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?